Haberler

Haberler

Temmuz 24, 2017

Omurga Portföy ailelere özel fon kuracak

Omurga Portföy ailelere özel fon kuracak

Omurga Gayrimenkul Portföy Yönetim, 3 Temmuz 2017 tarihinde Omurga GPYŞ Karma Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nu ihraç etti. Ofis için çoğunlukla İstanbul'da, diğer yatırımlar içinse tüm Türkiye'de fırsatları değerlendirdiklerini ifade eden Omurga Gayrimenkul Portföy Genel Müdürü Oğuz Kösebay, Gayrimenkul yatırım fonları haricinde, girişim sermayesi fonları kurmak ve yönetmek üzere SPK yetki başvurusunu yaptıklarını belirtiyor. 
Önümüzdeki yıl kişiye ve kuruma özel fonlar kurmak üzere aileler ve kurumsal şirketlerle görüşmeler yaptıklarını belirten Kösebay, aile gayrimenkullerinin profesyonel yönetimi ve kurumsal yatırımcıların gayrimenkul portföylerini tek bir çatı altında yönetip büyütebilmeleri için gayrimenkul yatırım fonlarının avantajlı sermaye piyasası araçları olduğundan bahsediyor. Haberin devamı için Tıklayın...

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul