GYF'lerin Size Kazandıracakları

GYF'lerin Size Kazandıracakları

Omurga Portföy ile Kazanın

Omurga Portföy İle Kazanın
Fon, yatırım yaptığı gayrimenkullere fonksiyon, kiracı karması ve fiziksel donanım açısından değer katarken, kiralaması, işletmesi ve bakımı da dahil olmak üzere gayrimenkulün yönetimini üstlenir. Bu sayede yatırımcılar yüksek kira getirisi sağlayan verimli gayrimenkullere sahip olur ve yatırım süresi içinde gayrimenkullerin değeri yükselir.


Fon süresince gayrimenkul kiralamalarından ve satışlarından elde edilen nakit, kar payı olarak yatırımcılara dağıtılır. Fonun süresi sonunda ise portföydeki tüm gayrimenkullerin satışı tamamlanır ve fonun tüm nakti yatırımcılara dağıtılır. Fondan elde edilen kar payı ve kazançlar çeşitli vergi istisnalarına tabidir.


Gayrimenkul yatırım fonu, doğrudan gayrimenkul yatırımı yapmak yerine, yatırımcılarına profesyonel yönetim ve vergi avantajı sağlamaktadır.

Bu bilgilendirme metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamında Kurumumuzca işlenecek kişisel verilerinize yönelik olarak sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul