Katma Değerimiz

Katma Değerimiz

Daha Büyük Yatırımlara İmkan Sağlıyoruz

Omurga Portföy olarak, gayrimenkul yatırım fonu modeli ile yatırımcının kendi alım gücüyle bireysel olarak yaptığı yatırımın küçük olçekli kalması yerine,  yatırımcıların bir araya gelerek ortak havuzda topladığı fon sayesinde daha büyük ölçekli gayrimenkullere verimli yatırımlar yapılmasını sağlıyoruz.

Omurga Portföy’ün deneyimli Araştırma Departmanı ile Türkiye gayrimenkul piyasasında, ofis, konut ve alışveriş merkezi dışındaki segmentlerde de, yapılan ve  yapılması planlanan gayrimenkul yatırımlarını yakından takip ediyoruz. Bu takip ve araştırmalar doğrultusunda, gayrimenkul segmentlerini, yatırım stratejilerini ve bölgelerini riskleri dağıtacak şekilde belirliyoruz.

Bütün bunları, likidite amaçlı satılan varlık yatırımları, özel durum yatırımları ve büyüme yatırımları olmak üzere üç ana strateji üzerinden yatırımcılarımızla değerlendiriyor ve yatırımlarınızın en verimli şekilde değer kazanmasını sağlıyoruz.

Bu bilgilendirme metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) kapsamında Kurumumuzca işlenecek kişisel verilerinize yönelik olarak sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul